Medewerkers

 keersmaekers

 

Wil u iemand rechtstreeks contacteren dan kan u de persoonlijke contactgegevens hieronder vinden.

  Ilse 

   Ilse Keersmaekers

   Tel.: 03/460 35 16

   Mail: Ilse.Keersmaekers@verz.kbc.be

   Functie: boekhouding

 Filip

   Filip Van Hoof

   Tel.: 03/460 35 17

   Mail: Filip.van.hoof@verz.kbc.be

   Functie: commercieel

Jan-Bart

   Jan-Bart Verlinden

   Tel.: 03/460 35 12

   Mail: jan-bart.verlinden2@verz.kbc.be

   Functie: commercieel

 

dg

   Dimitri Geentjens

   Tel.: 03/460 35 13

   Mail: Dimitri.Geentjens@verz.kbc.be

   Functie: schadebeheer

Gina

   Gina Van Heucke

   Tel.: 03/460 35 11

   Mail: Gina.van.heucke@verz.kbc.be

   Functie: clientenbeheer

Annick

   Annick Mols

   Tel.: 03/460 35 15

   Mail: Annick.mols@verz.kbc.be

   Functie: schadebeheer

   (niet bereikbaar op woensdag namiddag)

ws

   Wendy Staes

   Tel.: 03/460 35 18

   Mail: wendy.staes2@verz.kbc.be

   Functie: clientenbeheer

Wendy Keustermans

   Wendy Keustermans

   Tel.: 03/460 35 19

   Mail: wendy.keustermans@verz.kbc.be

   Functie: clientenbeheer

Marijke B.

   Marijke Baeten

   Tel.: 03/460 35 10

   Mail: Marijke.baeten@verz.kbc.be

   Functie: cliëntenbeheer

  

   Nathalie Livens

   Tel.: 03/455 01 00

   Mail: nathalie.livens@verz.kbc.be

   Functie: cliëntenbeheer